Arrestohet për kanosje dhe mos përfillje të Gjykatës

Gjilan – Në rrugën “Marie Shllaku”, në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti derisa ishte në seancë gjyqësore, ka prishur qetësinë në gjykatë. I dyshuari gjithashtu ka kanosur se disa çështje pronësore do t’i zgjedhë me forcë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).