Arrestohet për deklarim të rrejshëm

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar i cili derisa ka qenë duke ndjekur seancën gjyqësore lidhur me një rast ka bërë ndryshimin e deklaratës dhe kishte kryer vepër penale, ndaj të cilit prokurori ka lëshuar vendim mbi ndalimin për 48 orë.

Pas vendimit të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS