Arrestohet një qytetar në Kamenicë për sulm fizik

Kamenicë – Në fshatin Kolloleq, të Kamenicës është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull të cilit i ka shkaktuar lëndime.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Gjilan, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).