Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje

Gjilan – Në lidhje me rastin është raportuar se me 17.07.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale.

Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i njëjti është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).