Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje në Gjilan

Gjilan – Lidhur me rastin e ndodhur më 21 shkurt 2023, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

I dyshuari është prangosur për tentim vrasje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS