Arrestohet i dyshuari, ngacmonte seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij

Gjilan – Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se i dyshuari mashkull shqiptar që tri ditë radhazi është duke ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është ndaluar për 48 orë, por për shkak të gjendjes së tij shëndetësore psikike është ndaluar në repartin psikiatrik nën mbikëqyrje të policisë njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS