Arrestohet hajni, mori pije në një lokal në vlerë të 230 eurove

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi”, në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që dyshohet se i njëjti ka hapur me forcë derën e një lokali dhe ka vjedhur pije të ndryshme në vlerë totale rreth 230 €.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).