Fundamenti

Arrestohet gjilanasi, sulmoi familjarët dhe demoloi orenditë e shtëpisë

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari kosovar për arsye se i njëjti kishte sulmuar familjarët e tij si dhe kishte demoluar disa orendi nëpër shtëpi.

Eco Higjiena

Me vendim të prokurorit pas inicimit të rastit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/