Arrestohet gjilanasi, policia i konfiskon pistoletën me fishekë

Gjilan – Në rrugën e “Kumanovës”, në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me pesë copë fishekë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).