Arrestohet gjilanasi, policia i konfiskon marihuanë

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit te i njëjti kanë gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë me peshë rreth 1 gram.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS