Arrestohet gjilanasi për pengim të detyrës së dy zyrtarëve policor

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti i ka penguar dy zyrtarët policor në kryerje të detyrës zyrtare.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS