Arrestohet gjilanasi, nuk respektojë vendimin e Qeverisë për parandalim të përhapjes së epidemisë

Gjilan – Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar, pasi i njëjti nuk ka respektuar vendimin për parandalim të përhapjes së epidemisë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).