Hidromorava

Arrestohet gjilanasi, nuk respektoi urdhrat e policisë

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nuk i ka respektuar urdhrat e policisë dhe i njëjti ka filluar ta drejtojë veturën e tij duke i rrezikuar disa nxënës.

Hidromorava

I dyshuari është arrestuar pasi i njëjti kishte kanosur zyrtarin policor. Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/