Arrestohet Feronit Shabani i njohur si Fero

Gjilan – Prokuroria Themelore në Gjilan pas njoftimit që në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video incizim që dyshohet se është kryer vepër penale në territorin e Gjilanit, menjëherë ka autorizuar stacionin policor në Gjilan ku është bërë identifikimi i te dëmtuarit E.E. dhe është lokalizuar i pandehuri F.Sh. dhe pas intervistimit të tyre me vendim të prokurorit të shtetit është ndaluar i pandehuri F.Sh. me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprën penale “sulmi” thuhet në njoftimin e Prokurorisë së Gjilanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS