Arrestohen tre të dyshuar, sulmuan fizikisht viktimën në vendin e tij të punës

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar viktimën mashkull kosovar, në vendin e tij të punës.

Tek të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë. Viktima ka pranuar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS