Arrestohen nga policia sepse kanë kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave

Gjilan – Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër kosovar-e nën dyshimin se në këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Në lidhje me rastin është konsultuar gjyqtari kompetent, të dyshuarit lirohen dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS