Arrestohen katër të dyshuar të përfshirë në një përleshje fizike

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshjeje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit tre prej të dyshuarve dërgohen në mbajtje, ndërsa njëri nga ta lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS