Arrestohen katër të dyshuar në Viti, sulmuan me mjete të forta dy qytetar

Viti – Në rrugën “Rexhep Bislimi” në Viti më 6 janar 2019 janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj shqiptar, pasi të njëjtit me datën e cekur kanë sulmuar fizikisht me mjete të forta, dy viktimat meshkuj shqiptar duke u shkaktuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).