Arrestohen hajnat që kishin vjedhur në prill të këtij viti

Gjilan – Lidhur me rastin e datës 23 prill 2019 ku kishte ndodhur një vjedhje e rëndë, policia e Kosovës me datën 25.09.2019 rreth orës 17:30 njësitë e hetuesisë kanë arritur që t’i identifikojnë dhe t’i arrestojnë dy të dyshuar meshkuj shqiptarë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje njoftoj policia e Kosovës. /rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS