Eko Higjiena

Arrestohen dy të dyshuar për dhunë fizike ndaj viktimës

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ndaj tij ishte kryer vepra e lartcekur nga dy të dyshuar të panjohur, ku dyshohet se të njëjtin e kishin mbajtur në një lokal dhe kishin ushtruar dhunë fizike ndaj tij.

Viktima kishte pësuar lëndime të lehta dhe i njëjti kishte pranuar tretman mjekësor.

Hidromorava

Lidhur me rastin janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuarit meshkuj kosovarë dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/