Uji Dea

Arrestohen dy të dyshuar në Viti për kanosje, njëri dërgohet në mbajtje

/ 1 minutë lexim

Viti – Janë arrestuar dy të dyshuar kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kanosur viktimën mashkull kosovar.

Gjatë kontrollit në njërën nga shtëpitë e tyre u është gjetur një pistoletë me 26 copë fishekë, por me leje përkatëse.

Eco Higjiena

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/