Arrestohen dy shqiptar, sulmuan fizikisht njëri tjetrin

Gjilan – Në magjistralen Gjilan – Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptar pasi të njëjtit me datën e cekur deri sa ishin në një restorant kishin sulmuar njëri tjetrin duke përdorë forcën duar thatë dhe mjete të forta.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).