Arrestohen dy gjilanas, u përleshën mes vete, tek njëri u gjet një thikë

Gjilan – Në rrugën “Esat Berisha” në Gjilan janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete.

Gjatë kontrollit te njëri i dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një armë e ftohtë (thikë). Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS