UBT

Arrestime për drogë në Gjilan e Viti

/ 1 minutë lexim

Viti – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që gjatë kontrollit iu është gjetur një sasi e narkotikëve. Të dyshuarit kanë penguar zyrtaret policor gjatë arrestimit.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Vali Ranch

Edhe në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit iu janë gjetur dhe konfiskuar 3.8 gram marihuanë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/