Arrestime në Kllokot e Kamenicë për sulme fizike ndaj familjarëve

Gjilan – Në Kllokot është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se kishte sulmuar fizikisht babain e tij viktimën mashkull kosovar. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Edhe në Kamenicë është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare.

Me urdhër të gjykatës është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit por nuk është gjetur asgjë e dyshimtë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS