UBT

Arrestime në Gjilan për substanca narkotike dhe posedim thike, në një xhami merret me forcë një DVR

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në rrugën “7 Shtatori” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike dhe një thikë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Edhe në fshatin Miresh ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në xhamin e fshatit janë vjedhur me forcë DVR dhe pajisje tjera të internetit nga persona të pa njohur.

Uji Dea

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/