Arrestime në Gjilan për dhunë në familje, në Artanë lëndohen dy këmbësor

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Edhe në fshatin Stanishor, të Gjilanit ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasës mashkull kosovar dhe dy këmbësorë meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit këmbësorët kanë pësuar lëndime trupore dhe pas marrjes së tretmanit mjekësor njëri është liruar kurse tjetri është dërguar për tretman të mëtutjeshëm njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS