Arrestime në Gjilan e Kamenicë

Gjilan – Në fshatin Muçibabë me urdhëresë të lëshuar nga Gjykata Komunale në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar dhe i njëjti i dorëzohet njësitit policor të Gjilanit për procedura të mëtutjeshme njoftoj policia e Kosovës.

Edhe në fshatin Muqivercë të Kamenicës me urdhëresë të lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, i cili më pas është dërguar në vuajtje të dënimit në Burgun e Dubravës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).