Arrestime me urdhëresë të Gjykatës së Gjilanit

Gjilan – Në ANP “Adem Jashari”në bazë të urdhëresës të lëshuar nga Gjykata Themelore në Gjilan është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar, dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Edhe në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan, në bazë të urdhëresës të lëshuar nga Gjykata, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar, dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS