Armina Mevlani ekspozon

Armina Mevlani po shijon këto ditë të nxehta gushti mes pushimeve të luksit. Brenda dhe jashtë Shqipërisë, bloggerja nuk ndalet së pushuari në vendet më të lakmuara.

Kësaj radhe ajo ka postuar një foto veshur me bikini minimaliste, ku në pah bien të pasmet e saj bombastike. Me rrobe banjo të gjelbërta, Armina ka pozuar në profil, e hipur mbi jaht.

“Shëtitje në ishull me më të mirat e mia”,– shkruan Armina Mevlani në foton e postuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).