Armina Mevlani bëhet pjesë e revistës “Elle”

Nusja e djalit të ish- kryeministrit Berisha, Armina Mevlani njofton në rrjetet sociale se është zgjedhur për tu bërë pjesë e revistës së mirënjohur botërore “Elle”.

“Happy to be in by Elle Spain as the best street style 🙂

E lumtur që jam pjesë e revistës prestigjioze “Elle”, midis më të famshmëve në botën e modës”, shkruan Armina Mevlani.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).