Arjola Demiri zbulon se më në fund gjeti dashurinë

Aktorja Arjola Demiri, tha se e ka gjetur dashurinë e vërtetë përmes një kënge.

Në videon e postuar ajo po dëgjonte “dashuria e vërtetë jam unë”.

“Jam plotësisht shkruar aktorja në mbishkrim duke e thënë se dashuria e vërtetë është vetja e saj.
Ajo dukej në top formë duke buzëqeshur teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS