Arjola Demiri kujton të kaluarën: Krejt çka kisha ishin ëndrra

Sot ajo është një nga aktoret më të famshme shqiptare e cila u bë e njohur si “Xbanja” te seriali “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për Arjola Demirin e cila është nënë beqare e tre fëmijëve, e që shpesh herë ka treguar për vështirësitë që ka hasur deri në realizimin e ëndrrave të saj.

E këtë së fundi e bëri edhe në një postim në Instagram e cila ka falënderuar të gjitha ata që e mbështetën dhe besuan te ajo.

Me një foto të para tre vitesh, Arjola tregoj se kjo ishte kohë kur krejt çka kishte përveç familjes ishin ëndrrat.

“Jeta dhe e ardhmja rezervojnë të papritura. Kjo foto është shkrepur para 3 viteve kur gjithçka kisha përveç familjes ishin ëndrrat. Duajeni fort veten, dhe njerëzit që nuk ju lanë poshtë në ditët e vështira, dedikim dhe falënderim për familjen shoqet dhe njerëzit që besuan në pasionin dhe ëndrrat e mia. Ju dua”, ishin fjalët e aktores sipër fotografisë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).