Argjentina Ramosaj paralajmëron projektin e ri muzikor

Këngëtarja shqiptare, Argjentina Ramosaj, do të publikojë projektin e saj të ri.

Shumë shpejt pas projektit “A ma jep”, këngëtarja ka paralajmëruar prurjen e re të saj.

Ylli i muzikës pop dhe RnB pati sukses të madh me këngën e fundit dhe tash duket gati në një klip ku pritet të dominojë ngjyra turkuazi.

Ajo nuk ka treguar se kush janë bashkpuntorët në këtë videoklip.

Një gjë dihet, Argjentina duket tejet bukur në këtë video paralajmëruese të saj.

“A ma jep” ka arritur dy milionë klikime që nga lansimi. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).