Uji Dea

Ardian Ismajli refuzon një ofertë të madhe për ta ndihmuar Empolin

/ 2 minuta lexim

Ardian Ismajli ka vendosur të mbetet te Empoli, së paku deri në fund të këtij sezoni.

Qendërmbrojtësi shqiptar ka mundur të largohet këtë afat kalimtar të janarit nga Empoli, por e ka refuzuar një ofertë shumë të rëndësishme.

Këshilltari kryesor i Zelenskyt tregon se cila është “situata në lidhje me kundërofensi…MPJ: Evakuohen nga Gaza tre shtetas të RMV-së të cilët më parë me dëshirë kanë qëndruar…Interi pa dy yjet e skuadrës në udhëtimin e vështirë te FiorentinaI ofroi ryshfet 50 euro një zyrtari policor për të kaluar kufirin në Han të Elezit, arr…Në arrest shtëpiak që prej 30 dhjetorit, Sali Berisha bën ecje në verandë

Ka qenë skuadra ruse Lokomotiva e Moskës që ka bërë ofertë për transferimin e Ismajlit, por ky i fundit nuk ka pranuar transferimin në Rusi.

RCCOLA

Gazetari italian Nico Schira ka raportuar se oferta e rusëve ishte shumë e mirë, por Ismajli ka vendosur të qëndroj te Empoli dhe ta ndihmoj këtë skuadër për të mbetur pjesë e Serie A.

Sipas gazetarit italian oferta nga Lokomotiva e Moskës ka qenë shumë e mirë financiarisht për lojtarin, megjithatë palët mund të bisedojnë vetëm në verë.

rësuar këtë sezon në Serie A.

Megjithatë ai nuk dëshiron të largohet në janar nga kjo skuadër dhe largimi i tij do të ndodhë në verë. /Telegrafi/