UBT

Ardian Ismajli dhe Van Dijk, qendërmbrojtësit që nuk janë dribluar ende këtë sezon

/ 1 minutë lexim

Ardian Ismajli i prin një statistike fantastike këtë sezon.

Sipas Sofa Score, qendërmbrojtësi kosovar nuk është dribluar asnjëherë deri më tani në sezonin 2023/24.

Uji Dea


Bashkë me të, si asnjëherë i dribluar këtë sezon është edhe Virgil van Dijk.

Ismajli po tregon paraqitje fantastike me Empolin këtë sezon dhe po ashtu ishte prej më të mirëve në ciklin kualifikues të Shqipërisë për Euro 2024.