Arbnora nga shtrati: Të dashurin e dua shqiptar

E kemi parë në shumë intervista, por, asnjëherë nuk ka folur nga shtrati.

Aktorja kosovare Arbnora Ademaj, është e para ajo e cila rubrikën “Në shtrat me…” e nisi duke dhënë përgjigje në pyetjet provokative të emisionit ‘SHOW TIME’.

Të kuqet apo të bardhat, të dashurin shqiptar apo të huaj, ta dominojnë apo të dominojë në shtrat dhe kur e shkeli vetura atë, kuptojeni duke e dëgjuar intervistën e saj të parë në shtrat:

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS