Fundamenti

Arbnora Ademaj mahnit me bukurinë e saj, tregon trupin si “peshk”

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Modelja dhe tashmë aktorja e njohur, Arbnora Ademaj, është duke pasur suksese në karrierën e saj në aktrim, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ademaj, është duke pasur sukses edhe jashtë Kosovës, ku ajo është duke e treguar talentin e saj në aktrim në Turqi.

UBT

Ajo ka marrur pjesë në një serial turk, ku është pëlqyer mjaft shumë.

Ajo ka postuar një fotografi, ku është shfaqur e rregulluar bukur.