Fundamenti

Arbnora Ademaj befason me veshjen e saj

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Modelja dhe aktorja, Arbnora Ademaj, ka publikuar një fotografi me një pamje tejet sharmante, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ademaj është shfaqur me një veshje elegante.

Eco Higjiena

Me këtë pamje ajo pranoi komente të shumta pozitive për mënyrën se si duket.