UBT

Arbnor Muja shënon dhe asiston në fitoren e Antwerpit

/ 1 minutë lexim

Futbollisti kosovar, Arbnor Muja po vazhdon me paraqitje të mira në Belgjikë.

24-vjeçari ka shënuar një gol dhe ka bërë një asistim për skuadrën e Antwerpit në fitoren 3-0 ndaj Westerlo, shkruan IndeksOnline.

Mobi Casa

Muja shënoi golin e tretë në minutën e 84-të, ndërsa më herët asistoi për Bataille te goli i dytë.

Ky ishte goli i dytë për Arbnor Mujën këtë sezon me Antwerpin./IndeksOnline/