Arbër Rexhepi del me librin e tij të parë në gjuhën angleze “Super Shqipez”

Arbër Rexhepi i cili jeton dhe vepron në Kanada nga data 25 – 27 tetor pritet ta lansojë librin e tij “Super Shqipez”.

Arbër Rexhepi pritet ta bëjë publike këtë të enjte librin e tij të titulluar :”Super Shqipez”, në Halifax të Kanadasë.

Arbër Rexhepi ndryshe është artist dizajner, komik dhe tani së fundit ka botuar librin e parë ne gjuhën angleze që del nga shtypi nesër. Arbri ka mbaruar studimet e artit në Davinqi Institute në animation dhe grafik dizajni./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).