Arbenita shkëlqen në këtë veshje vjeshtore

Modelja Arbenita Ismajli ka vazhduar të tregojë në rrjetet sociale se është një modele e vërtetë.

Ajo sot është parë e veshur me një palë veshje nga leshi ngjyrë ari, derisa shkëlqen me pantallonat e saj dhe me xhamperin e saj që janë komplete të mrekullueshme.

Arbenita shpejt i ka kthyer asetet e saj pas lindjes, derisa vijat e saj trupore tregojnë se pse ajo është njëra nder modelet më të preferuara, sidomos të kompanive që janë tekstile mjaft të përhapura në botë.

Kujtojmë se Arbenita ka një vajzë me reperin Fero, me të cilin është thënë se ka një lidhje jo stabile, sidomos kohëve të fundit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS