Arbenita Ismajli mahnitëse në imazhet e reja, vë në pa linjat trupore

Arbenita Ismajli është padyshim një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.

Modelja e njohur numëron mbi 600 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram e ku është mjaft aktive.

Edhe së fundmi, Arbenita ka pozuar në disa imazhe në të cilat dukej tejet atraktive dhe në formë të mrekullueshme.

E veshur në trupore me ngjyrë të zezë, modelja theksoi linjat e saj për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Ajo kombinoi dukej me një palë atlete dhe çantë të zezë, ndërsa flokët e gjata natyrale i la prapa supeve.

Ndërkohë, nuk munguan as komente dhe mijëra pëlqime nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë që prej kohësh Arbenita është e martuar me reperin, Fero, dyshja janë prindër të një vajze. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS