Arben Mehmeti i LDK-së, e uron LVV

Gjilan – Urime fituesit të zgjedhjeve LVV-së, duhet të mësohemi të pranojmë vullnetin e qytetarëve si do që të jetë ai sepse kjo e identifikon Gjilanin si një qytet me traditë demokratike ka shkruar Arben Mehmeti.

Postimi i plotë i Arben Mehmetit

Urime rezultati i zgjedhjeve Gjilan!
Procesi ka qenë mirë i organizuar nga KKZ-ja,me vërejtje të vogla teknike dhe që identifikon Gjilanin si një komunë me traditë në organizim të mirë të zgjedhjeve.

Poashtu edhe institucionet tjera Prokuroria, Policia,institucionet lokale etj, kanë kryer obligimet e tyre në mënyrën më të mirë konformë përgjegjësive të tyre!

Urime fituesit të zgjedhjeve LVV-së, duhët të mësohemi të pranojmë vullnetin e qytetarëve si do që të jetë ai sepse kjo e identifikon Gjilanin si një qytet me traditë demokratike.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).