Apeli i Edona Llalloshit: Qëndroni në shtëpi, qëndroni të fortë

Kur tanimë është në fuqi dekreti i Qeverisë për kufizim të lëvizjes, shumë fytyra publike i kanë bërë thirrje qytetarëve për të qëndruar në shtëpi,. shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përmes një postimi në llogarinë e saj sociale, këngëtarja iu ka bërë thirrje për të qëndruar në shtëpi.

“Qëndroni në shtëpi, qëndroni të fortë”, ka shkruar këngëtarja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).