Anxhelina zbulon më në fund a ka të dashur dhe a ka bërë operacione plastike

Përgjigjet e fundit që i ka dhënë Anxhelina Hadërgjonaj nëpërmjet Instagramit, janë ato që fansat po i prisnin për një kohë të gjatë.

Këngëtarja seksi njihet për linjat e saj të formësuara dhe dikush nga fansat e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike, shkruan lajmi.net

Anxhelina ka treguar se nuk ka bërë intervenime të tilla dhe poashtu zbuloi se nuk është në lidhje.

Kjo përgjigje u ka interesuar më shumë meshkujve pasi ka të shumtë që e ndjekin këngëtaren seksi dhe kjo vihet re në komentet e tyre pranë imazheve që ajo poston./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).