Anxhelina ‘shkëlqen’ me paraqitjen nga ujërat e kristaltë të jugut të Shqipërisë

Anxhelina Hadërgjonaj ka disa ditë që ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë.

Këngëtarja ka zgjedhur pikërisht Dhërmiun që të kalojë ca ditë relaksi atje.

Hadërgjonaj kohë pas kohe po publikon pamje nga atje, ndërsa po tregon format perfekte trupore.

Anxhelina një pjesë të madhe të kohës e kalon në palestër, e kjo duket edhe nga linjat që ajo ka arritur të ketë.

Me bikin, të cilat po i ekspozojnë tej mase trupin, këngëtarja ka marrë gjithë vëmendjen në këtë paraqitje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).