Anxhelina pozon një foto seksi, ka një mesazh për femrat

Anxhelina Hadergjonaj ka vazhduar për ta shfaqur vetën nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto tepër seksi në Instagram derisa ka pasur edhe një mesazh tepër interesant për gruan por edhe për meshkujt.

“Gruaja që ti do të bëhet do të ju kushtoj, njerëz. Marrëdhënie, hapësirë dhe gjëra materiale. Zgjedhe atë mbi të gjitha”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Anxhelina më shumë është një fotomodele edhe pse fillimisht kishte tentuar të bëj karrierë në muzikë, ashtu si nëna e saj, Albërie Hadergjonaj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).