Anxhelina, lajmëron fansat se është “tigreshë” e Deçanit

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale

E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj.

E në këtë rast, ajo ka bërë një foto në New York ku ka pasur të veshur një fustan të shkurtër për të vënë në pah linjat e saj trupore.

Me interesante është ajo se Anxhelina ka treguar se prej nga e ka prejardhjen nga Deçani.

“Jam nga Deçani dhe jam kryelartë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Anxhelina është vajza e këngëtares se njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).