Anxhelina Hadërxhonaj ekspozon trupin si “peshk”

Anxhelina Hadërxhonaj, njihet për format e bukura të saja trupore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Anxhelina ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet pranë detit, ku duket bukur dhe natyrale.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS